Nevíte jak správně a zdravě hubnout? - 11.11.2016

Cesta k ideální postavě, aneb jak správně hubnout

 

Profesionálně vedený odborný seminář Cesta k ideální postavě, aneb jak správně hubnout určený pro ty, co chtějí zhubnout s trvalým efektem a neublížili si při tom. Kurz je určen jak pro širokou veřejnost, tak i pro osobní trenéry, instruktory fitness center nebo instruktory skupinových forem cvičení.

Seminář se skládá ze dvou částí. V dopolední části se pod dohledem našich zkušených lektorů dozvíte, co je obezita, jakou stravu zařadit do Vašeho jídelníčku a jaká pohybová aktivita je vhodná, aby efekt byl trvalý. V odpolední části se zaměříme na vhodné pohybové aktivity při redukci nadváhy a naučíte se technicky správně cvičit ať už bez či za použití moderního náčiní.

Po absolvování odborného semináře obdržíte certifikát o absolvování semináře.

 

 

Informace a přihláška: http://skola-prosport.cz/cz/workshop/detail/54961333

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace