Certifikovaný kurz Manuální lymfodrenáž pro fyzioterapeuta a maséra

Certifikovaný kurz Manuální lymfodrenáž pro fyzioterapeuta a maséra

Počet hodin
Datum
12.04.2019 - 21.04.2019
Cena
cena kurzu 6950 Kč

Vstupní kvalifikační předpoklady:

- masér - zdravotnický pracovník

- fyzioterapeut

Při zahájení nutno doložit kopii dokladu o vzdělání!!!

 

Popis kurzu:

Tento certifikovaný kurz je určen výhradně pro fyzioterapeuty a maséry - zdravotnické pracovníky. Po jeho úspěšném absolvování obdrží každý absolvent certifikát akreditované školy MZ ČR.

Lymfodrenáž je jediný fyziologický způsob ošetření kůže a podkoží, který může způsobit její regeneraci.

Absolvent kurzu zvládá aplikaci manuální lymfodrenáže se znalostí správných hmatů a se správnou anatomickou lokalizací na topografii lidského těla, umí instruovat pacienty k automasáži a k autoterapii, zvládá lymfotape.

 

 

Teoretická a teoreticko praktická výuka proběhne v budově naší školy v Ostravě, Hrušovská 3202/11 v jednom týdnu (Pá – Ne) a frekventanti během kurzu zvládnou manuální lymfomasáž celého těla, a to s touto náplní kurzu: životospráva a pitný režim, autogenní trénink, relaxační cvičení, teorie lymfodrenáže a anatomie lymfatických cest, ukázka přístrojů a bandáží na lymfomasáž, praktická aplikace manuální lymfodrenáže. Po absolvování teoretické a teoretickopraktické části následuje 5-ti denní praxe ve zdravotnickém zařízení. Termín praxe je nutné si domluvit předem, příp. během kurzu.

 

Podmínka účasti je dokladovat absolvování oboru ZDRAVOTNÍ MASÉR, nebo REHABILITAČNÍ PRACOVNÍK (kopie dokladu o vzdělání).

 

V případě zájmu o ubytování je možnost v ubytovně TJ NH Ostrava, Varenská ul., tel.: 596 634 261.

Žádost
o přihlášku

Po vyplnění žádosti Vám bude poštou odeslána závazná přihláška na kurz na Vámi uvedenou adresu

Certifikovaný kurz Manuální lymfodrenáž pro fyzioterapeuta a maséra

! Takto označená pole jsou povinná

 

Zpracování osobních údajů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace