O škole Prosport

Vzdělávací projekty s akreditací Ministerstva zdravotnictví ČR Ošetřovatel, Sanitář, Zubní instrumentářka, Masér, Lymfodrenáž pro maséry a fyzioterapeuty.
Vzdělávací projekty s akreditací MŠMT ČR Masér pro sportovní a rekondiční masáž, Lymfatická masáž, Obsluha sauny, Obsluha solária, Instruktor fitness, Člen první pomoci.
Vzdělávací projekty s akreditací Ministerstva práce a sociálních věcí Pečovatelka, Pracovník sociální péče se zaměřením pro osobní asistenci.

Dovolte mi představit vzdělávací středisko PROSPORT. Naše počátky sahají až do roku 1990, kdy byla založena masérská škola, jako první svého druhu na Moravě.
Následně byla činnost vzdělávání v oblasti sportu rozšířena o oblast zdravotnictví a sociálních služeb a v této podobě naše škola působí dodnes. Za uplynulé čtvrtstoletí prošlo naší školou tisíce absolventů různých oborů, kteří pracují nejen v ČR, ale i v zahraničí a dělají naší škole výborný ohlas.
Věřím, že si vyberete z široké nabídky akreditovaných a certifikovaných kurzů, příp. odborných seminářů a workshopů a bude se Vám u nás líbit.
Ing. Mário Urban – ředitel

Co je PROSPORT?

PROSPORT není jen pro sport…
Vzděláváme rovněž v oblastech zdravotnictví a sociálních služeb. PROSPORT je značka s tradicí od roku 1990!
Lektorský sbor je tvořen lékaři s pedagogickým vzděláním, lektory s pedagogickou praxí na středních školách, VOŠ, univerzitách a u nás. Náš tým jsou lektoři, kteří mají zájem své bohaté a dlouholeté zkušenosti předávat dál.

Proč PROSPORT?

Garance kvalitního vzdělání.
Naše škola má nejen dlouholetou historii v novodobých českých dějinách, ale také dobrý ohlas, který vytvořila dlouhá řada kvalitních absolventů, kteří pracují nejen v ČR, ale i v zahraničí.
Na našich kurzech máte garanci toho nejkvalitnějšího vzdělání, které můžete v současné době získat.

Náš cíl

Naším cílem je kvalitně a efektivně vzdělávat všechny, co mají zájem se něco naučit.

JAK TO U NÁS VYPADÁ?